Ekspres Kargo

Image

Ekspres Kargo

Yurtdışı Ekspres Kargo

Zaman sizin için önemliyse, güvenlik konusunda hassasiyetiniz varsa, hayatınız kolaylaşsın istiyorsanız Planex Cargo olarak kargolarınızı taşımaya talibiz. Uzman ekibimiz, hızlı ve güler yüzlü hizmetimiz ile kargolarınızı adresinizden alıyor, ekspres kargolama hizmeti ile zamanında alıcısına ulaştırıyoruz. Üstelik tüm bunları makul bir fiyatlandırma politikası ile yapıyor, gönderilerinizi profesyonel ellerde güvenle adresine teslim ediyoruz.

Planex Cargo olarak evinizden, iş yerinizden, deponuzdan ya da uygun gördüğünüz herhangi bir adresten kargonuzu alıyor, son teknoloji paketleme sistemleri ile paketliyor ve ekspres kargonun gönderimin sağladığı  zaman tasarrufu ile sizleri mutlu ediyoruz.

Ekspres kargo yönteminde yurt dışına gönderdiğiniz belge, koli, döküman ya da iş evraklarınız uçak ile gideceği ülkeye ulaşır. Havayolu seyahatinin güvenli ve sistematik çalışma sistemi sayesinde zaman tasarrufu sağlanır ve gönderileriniz angarya işlemlere maruz bırakılmadan kolaylıkla adreslerine ulaşır. Planex Cargo bu konuda uzmanlaşmış bir ekip ile yola çıkmıştır ve tek misyonları siz değerli müşterilerinin memnuniyeti olacaktır.